ماجرای امداد پزشکی به خدمه کشتی تجاری در بندر فریدونکنار چه بود؟

ماجرای امداد پزشکی به خدمه کشتی تجاری در بندر فریدونکنار چه بود؟
تین نیوز

سرپرست معاونت امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی مازندران از امداد رسانی به خدمه کشتی تجاری در لنگرگاه بندر فریدونکنار خبر داد.

به گزارش تین نیوز به نقل از ایرنا، علی اصغر صادقی اعلام کرد: مرکز فرعی هماهنگی جستجو و نجات دریایی (MRSC) بندر فریدونکنار، پس از دریافت پیام اضطرار از سوی کشتی ایرانی آیلین تحت نمایندگی شرکت کشتیرانی دریای نیلی مازندران مبنی بر نیاز فوری امداد رسانی پزشکی به یک نفر از خدمه به دلیل درد شدید از ناحیه شکم، بی درنگ نسبت به اعزام شناور (یدک کش فریدونکنار)، به محل استقرار کشتی در لنگرگاه بندر فریدونکنار اقدام کرد.

وی افزود: فرد بیمار در ساعت ۰۲:۱۵ توسط یدک کش از کشتی در موقعیت لنگرگاه بندر فریدونکنار تحویل گرفته شد و پس از انتقال به اسکله، بلافاصله توسط آمبولانس اورژانس ۱۱۵ و با همکاری یگان حفاظت بندر برای تکمیل مراحل درمانی به بیمارستان شهر اعزام گردید.

صادقی گفت: هموطنان گرامی در صورت بروز هر گونه حادثه دریایی در هر ساعت از شبانه روز می توانند از طریق شماره (۱۵۵۰) با مرکز هماهنگی جستجو و نجات دریایی بندر نوشهر تماس حاصل کنند.

بازنشر مرین‌پرس به نقل از تین‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

نخستین هنرستان های تخصصی تجارت کشور در هرمزگان راه اندازی می شود

پ تیر 21 , 1403
تین نیوز مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان از راه اندازی هنرستان تخصصی تربیت تجار در چهار شهرستان این استان خبر داد. به گزارش تین نیوز به نقل از اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان، محمد قویدل روز پنجشنبه اظهار کرد: توسعه هنرستان های تخصصی یکی از سیاست های مهم دولت سیزدهم بود […]

همچنین بخوانید: