شناسایی چالش‌ها و فرصت‌ها در منطقه آزاد چابهار

مرین‌پرس/سیستان و بلوچستان رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل سازمان منطقه آزاد چابهار در نشست مدیران دستگاه‌های اجرایی، جامعه بازاریان و فعالین اقتصادی، طرح چالش‌ها و موانع فعالیت‌های اقتصادی و تسهیل کسب و کار را مورد بررسی قرار داد.

حمیرا ریگی شامگاه چهارشتبه ضمن تبریک حضور حماسی آحاد مردم شریف و ولایت مدار در دومین دوره انتخابات ریاست جمهوری، اظهار کرد: نشست‌های هم اندیشی از لازمه‌های بهبود و حل چالش‌ها است، وظیفه هر یک از مدیران این است که شرایط را برای فعالیت‌های اقتصادی و بالاخص ذی نفعان اصلی با همکاری، همدلی و همراهی یکدیگر فراهم کند.

وی گفت: برگزاری بیشتر اینگونه نشست ها در فاصله زمانی کمتر موجبات تسریع روند اجرایی و پیشرفت در توسعه منطقه‌ای را فراهم می سازد.

مدیر عامل سازمان منطقه آزاد چابهار افزود: مدیران سازمان و دستگاه های اجرایی مسئول در منطقه بایستی به دنبال فرصت‌هایی جهت کاهش چالش‌ها از طریق تسهیل، نوآوری و همکاری با یادگیری باشند، تا به اهداف تعیین شده در راستای سیاست‌های نظام دست پیدا کنیم.

در این نشست هم‌اندیشی مدیران منطقه آزاد چابهار، بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان، گمرک و کشتیرانی چابهار و جامعه بازاریان و فعالین اقتصادی صنوف مختلف منطقه آزاد حضور داشتند.

انتهای پیام

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

عمیق ترین کابل زیردریایی جهان نصب شد

پ تیر 21 , 1403
تین نیوز عمیق ترین کابل زیردریایی جهان در عمق رکوردشکن ۲۱۵۰ متری دریای مدیترانه نصب شد. به گزارش تین نیوز به نقل از آی ای، یک شرکت ایتالیایی نصب عمیق کابل زیردریایی را در عمق ۲۱۵۰ متری به پایان رسانده است که یک رکورد جدید در این حوزه است. این پروژه آزمایشی […]

همچنین بخوانید: