درخواست شفافیت و پاسخگویی از مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی

درخواست شفافیت و پاسخگویی از مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی
تین نیوز

به دنبال مصاحبه های مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در خصوص دستاوردها و عملکرد سازمان بنادر و دریانوردی طی دولت سیزدهم ، یک کارشناس دریایی درخواست کرد فرصتی به وی داده شود تا در حضور نمایندگان اصحاب رسانه، نقدها و پرسش های خود را از آن مقام دولتی مطرح نماید.

به گزارش تین نیوز، این برای سومین بار است که رضا محمد علی بیگی کارشناس دریایی، درخواست مذکور را از علی اکبر صفایی مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی مطرح کرده است.

متن این درخواست را در ادامه بخوانید:

« آقای علی اکبر صفایی 

مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی 

با سلام 

احتراما برای مرتبه سوم طی سه سال گذشته این درخواست را به عرض می رسانم; پیرو مصاحبه های متعدد آن جناب با نمایندگان محترم اصحاب رسانه در قالب رویدادهای مختلف با محوریت اطلاع رسانی در خصوص دستاوردها و عملکرد سازمان بنادر و دریانوردی طی دولت سیزدهم (آخرین آن در قالب نشست خبری عملکرد وزارت راه و شهرسازی در دولت سیزدهم به تاریخ ۲۰ تیرماه ۱۴۰۳ )، خواهشمند است فرصتی را به بنده (به عنوان یک شهروند ایرانی، دانش آموخته مهندسی دریا، کارشناس و پژوهشگر دریایی و نیز منتقد عملکرد سازمان بنادر و دریانوردی از سال ۱۳۹۳ تا به امروز) عنایت فرمایید تا در حضور نمایندگان گرانقدر اصحاب رسانه، نقدها و پرسش های خود را از آن مقام دولتی مطرح نمایم. امیدوارم با این درخواست موافقت فرمایید و برای اولین بار در تاریخ صنعت دریایی ایران با انتشار و پخش عمومی پرسش ها و پاسخ ها از طریق رسانه های دیداری و شنیداری، احترام و اعتقاد واقعی و قلبی مسئولان سازمان بنادر و دریانوردی به شفافیت و پاسخگویی به مطالبات یک منتقد یا کارشناس دریایی را در معرض قضاوت مردم به ویژه اعضا جامعه دریایی و بندری آن قرار دهید. این موافقت جنابعالی به ویژه در روزهای پایانی دولت سیزدهم، نه تنها در ذهن ها باقی خواهد ماند بلکه تقویت اعتماد و باور مردم به سیاست ها و اظهارات مسئولان دولتی و نیز توجه ویژه ایشان به شفافیت و پاسخگویی در مقابل پرسش های مردم به ویژه منتقدین را در پی خواهد داشت. 

با تشکر 

رضا محمد علی بیگی 

۲۰ تیرماه ۱۴۰۳» 

 

بازنشر مرین‌پرس به نقل از تین‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

شناسایی چالش‌ها و فرصت‌ها در منطقه آزاد چابهار

پ تیر 21 , 1403
مرین‌پرس/سیستان و بلوچستان رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل سازمان منطقه آزاد چابهار در نشست مدیران دستگاه‌های اجرایی، جامعه بازاریان و فعالین اقتصادی، طرح چالش‌ها و موانع فعالیت‌های اقتصادی و تسهیل کسب و کار را مورد بررسی قرار داد. حمیرا ریگی شامگاه چهارشتبه ضمن تبریک حضور حماسی آحاد مردم شریف […]

همچنین بخوانید: