تقدیر از دریانوردان استان گیلان به مناسبت روز جهانی دریانورد

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان بنادرودریانوردی، بعد از ظهر دوشنبه معاون امور دریایی به همراه رئیس اداره عملیات دریایی و رئیس اداره ایمنی و حفاظت دریایی این اداره کل در راستای ارج نهادن به خدمات تلاشگران عرصه صنعت حمل و نقل دریایی با ملوانان و خدمه کشتی ها و شناورهای مستقر در مجتمع بندری انزلی دیدار کرد.


معاون امور دریایی به نمایندگی از مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان ضمن عرض خدا قوت به دریانوردان، با تقدیم گل و هدایایی از آنها تقدیر بعمل آورد.


ملوانان و کاپیتان های حاضر در بندرانزلی نیز از اینگونه اقدامات سازمان بنادر و دریانوردی در راستای ترویج فرهنگ دریانوردی و دوستی کشورها تقدیر و تشکر کردند.


پایان پیام/

بازنشر مرین‌پرس به نقل از سازمان بنادر و دریانوردی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تسهیل گری جدید از سوی سازمان دامپزشکی کشور: دستورالعمل به کارگیری مسئول فنی دامپزشک در واحدهای تولید و بسته بندی زالوی طبی اصلاح شد.

س تیر 5 , 1403
در ادامه پیگیری‌های مطالبات پرورش دهندگان زالوی طبی از طریق کمیته زالوی طبی اتحادیه، جلسه ای در چهارم تیرماه جاری در دفتر آبزیان سازمان دامپزشکی تشکیل و با عنایت به آن که هنوز ظرفیت واحدهای زالوی طبی به حجم تولید انبوه نرسیده اند ، مدیران کل دفاتر آبزیان و نظارت […]

همچنین بخوانید: