بهره‌گیری از شناورهای حاج قاسم و ابومهدی در راهیان نور

بهره‌گیری از شناورهای  حاج قاسم و ابومهدی  در راهیان نور

فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: شناور حاج قاسم سلیمانی که یک پدیده در امر شناورهاست و شناور ابومهدی المهندس به ظرفیت راهیان نور دریایی اضافه می‌شود تا دانشجویان بتوانند از اروند بازدید کنند و در جریان ابعاد عملیات‌های آبی ما قرار گیرند.
به گزارش اقتصادسرآمد، سردار علیرضا تنگسیری در یکصدو‌بیست و ششمین جلسه شورای سیاست‌گذاری راهیان نور کشور که در موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد، با بیان اینکه از سال 1390 کار راهیان نور را در نیروی دریایی سپاه شروع کردیم، اظهار داشت: در دریا به‌خاطر اینکه برادران‌مان در ارتش و سپاه شهدای مظلومی تقدیم کرده‌اند، موضوع راهیان نور پیگیری شد تا این مسائل مغفول مانده برای نسل آینده تبیین شود.
فرمانده نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه راهیان نور دریایی در سه استان راه‌اندازی شده است، گفت: در استان هرمزگان به‌واسطه‌ی شهدایی که در ارتش و سپاه تقدیم شده است، این موضوع پیگیری شد. ما به‌تنهایی در جزیره لارک 24 شهید چترباز تقدیم کرده‌ایم که بسیاری از جوانان ما از این اتفاقات بی‌اطلاع هستند. ما شهدایی را از نیروی دریایی ارتش، سپاه و فراجا داریم، لذا این اتفاق را در استان هرمزگان راه‌اندازی کردیم و مورد استقبال بسیار خوبی قرار گرفته است. 
وی عنوان کرد: حضور مردم در یادمان‌های دریایی راهیان نور هدفمند صورت می‌گیرد و در نهایت نظرسنجی از زائران انجام می‌شود که خیلی مورد استقبال است. ما امسال در یادمان والفجر 8 به‌تنهایی میزبان بیش از 205 هزار زائر بودیم و 95 هزار 923 نفر را سوار شناور کرده‌ایم. اساتید و روحانیت اقشار هدف ما در اردو‌های راهیان نور دریایی هستند به‌خاطر همین این عزیزان را با مناطق مختلف دریا آشنا می‌کنیم. 

بازنشر مرین‌پرس به نقل از اقتصاد سرآمد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

کاهش 31هزار و 740واحدی شاخص بورس در هفته گذشته

ش تیر 2 , 1403
گروه بازارسرمایه – زهرا عسکری – بورس در هفته گذشته نیز همچنان در مدار رکود بود و خروج پول حقیقی از بازار سرمایه مانند چند ماه گذشته ادامه یافت. ارزش معاملات خرد در محدوده 2همت بود و به سختی در بعضی روزها به کانال 3همت می‌رسید. گروهی از کارشناسان معتقدند […]

همچنین بخوانید: