به زودی شاهد الحاق‌هایی در حوزه نیروی دریایی خواهیم بود

به زودی شاهد الحاق‌هایی در حوزه  نیروی دریایی خواهیم بود

فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: به زودی شاهد الحاق‌هایی در حوزه نیروی دریایی خواهیم بود و حضور موثر در همه اقیانوس‌ها در دستور و اولویت کار ما قرار دارد.
به گزارش اقتصادسرآمد، امیر دریادار شهرام ایرانی فرمانده نیروی دریایی ارتش در مرکز آماد و پشتیبانی این نیرو در سیرجان گفت: ما در حوزه های عملیاتی پیشرفت‌های خوبی را در نیروی دریایی داشته‌ایم و در حوزه‌های عملیاتی الحاق هایی را در پیش داریم که همچنان ما را در نقطه اقتدار و پیشرفت نگه خواهد داشت.دریادار ایرانی با بیان اینکه به زودی شاهد الحاق‌هایی در حوزه دریایی خواهیم بود و حضور موثر در همه اقیانوس‌ها نیز در دستور و اولویت کار ما قرار دارد، تاکید کرد: موفقیت‌های ما موفقیت‌های مردم و کشور است؛ چرا که نیروی دریایی ویترین کشور در صحنه بین‌المللی است.
فرمانده نیروی دریایی ارتش ادامه داد: نیروی دریایی ارتش در حوزه پهپادی، به پهپادهای پیشرفته دست یافته که این موضوع ارتقای توان رزم نیروی دریایی در حوزه پهپادی را افزایش داده است.
وی در ادامه با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری، تصریح کرد: انتخابات عرصه حضور مقتدرانه ملت ایران است و یکی از عرصه‌هایی که ملت عزیز ایران همیشه با اقتدار در آن حضور پیدا کردند و این بار نیز باشکوه تر از همیشه انتخابات ریاست جمهوری برگزار خواهد شد.

بازنشر مرین‌پرس به نقل از اقتصاد سرآمد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

توسعه دریامحور با داشتن داده‌های جغرافیایی امکان پذیر است

پ خرداد 31 , 1403
رئیس سازمان جغرافیایی نیروهای مسلح گفت: توسعه دریامحور بدون داشتن داده های جغرافیایی و الزاما داده های با مقیاس مناسب واقعا امکان پذیر نیست.به گزارش اقتصادسرآمد، امیر سرتیپ دوم مجید فخری در همایش روز جهانی هیدروگرافی که در سازمان جغرافیایی نیروهای مسلح برگزار شد گفت: سازمان نیروهای مسلح به عنوان […]

همچنین بخوانید: