خروج ۲۲ ردیف قلم کالای متروکه از انبار بندر کنگان

خروج ۲۲ ردیف قلم کالای متروکه از  انبار  بندر کنگان

به گزارش خبرنگار مانا از بوشهر، عبدالمحمد نادری با اشاره به تسریع در تعیین تکلیف کالا‌های متروکه در بندر کنگان اظهار کرد: ۲۲ ردیف قلم کالای یاد شده با همکاری دادستان، شبکه بهداشت شهرستان کنگان و همچنین پیگیری‌های مستمر سازمان اموال تملیکی از انبار خارج و معدوم شدند.
وی بیان کرد: این کالا‌ها بیشتر اقلام خوراکی و نوشیدنی بودند که به دلیل ورود غیرقانونی به بندر ضبط و در انبار بندر نگهداری می‌شد.
نادری ادامه داد: پس از رایزنی و مکاتبات متعدد با مراجع ذی‌صلاح و دستور دادستانی شهرستان کنگان نسبت به ساماندهی کالا‌های متروکه و تاریخ گذشته بندر کنگان اقدام شده است.
وی افزود: این اقدام بدون تردید به افزایش فضای انبار بندر کنگان کمک کرده و امور تجار و بازرگانان را در خصوص تخلیه و بارگیری کالا تسهیل می‌کند.
نادری یادآور شد: بندر کنگان در ترخیص کالا‌های رسوبی سنواتی نیز از بنادر پیشگام محسوب می‌شود.
وی اظهار کرد: در اداره بندر و دریانوردی کنگان تلاش می‌شود در راستای حمایت از فعالیت‌های تجاری روند تخلیه و بارگیری و ترخیص کالا‌ها در کمترین زمان ممکن انجام شود.

بازنشر مرین‌پرس به نقل از مانا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

برترین تولیدکنندگان آبزیان جهان بر اساس گزارش منتشره سال 2024 فائو

ش خرداد 26 , 1403
در اینجا فهرستی از 15 کشور برتر در تولید آبزی پروری سال 2022، بر اساس سند SOFIA 2024 فائو ارائه می گردد که شامل مقدار کل تولید و گونه های اصلی تولید شده توسط هر کشور است: 1- چین: 52.4 میلیون تن – گونه اصلی: کپور (Cyprinidae) 2- هند: 10.2 […]

همچنین بخوانید: