تجهیزات بندر امیرآباد متناسب سازی می شود/ اعلام آمادگی اپراتور های تخلیه و بارگیری برای سرمایه گذاری جدید در بندر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، محمدعلی موسی پور گرجی در نشست با مدیران اپراتور تخلیه و بارگیری بندر امیرآباد تاکید کرد:  با زیرساخت های ایجاد شده، ارتقای ظرفیت نگهداری کالاهای اساسی و به تبع آن تردد بیشتر شناورها به بندر امیرآباد، لازم است تا توان تجهیزات تخلیه و بارگیری این بندر نیز متناسب سازی شود تا بهبود مدت زمان سرویس دهی و کیفیت خدمات محقق شود.

مدیر کل بنادر و دریانوردی امیرآباد افزود : علی رغم استقرار و در دست استفاده بودن تجهیزات مورد نیاز در اسکلاه ها و محوطه های بارانداز بر اساس قرارداد فیمابین بندر امیرآباد با اپراتور تخلیه و بارگیری، این تجهیزات کافی نسیت و به روز رسانی و خرید تجهیزات جدید ضروری به نظر می رسد.

محمد علی موسی پور اعلان داشت : با توجه به سیاست های سازمان بنادر و دریانوردی در سال جاری، برنامه ریزی های لازم برای خرید تجهیزات بندری و دریایی برای بنادر کشور صورت پذیرفته منتهی مشارکت بخش خصوصی و اپراتورهای تخلیه و بارگیری هم می تواند به این امر سرعت بخشیده و سازمان بنادر هم با ارئه تسهیلات از توان بخش خصوصی حمایت می کند.

 وی با اشاره به درخواست های مکرر صاحبان کالا به منظور تسهیل و تسریع در انجام خدمات خاطرنشان کرد : یکی از دغدغه های اصلی سرمایه گذاران و صاحبان کالا، کمبود تجهیزات تخلیه و بارگیری است که باید بر اساس نرم  استاندارد عملیات بندری متناسب گردد.

مدیران هولدینگ تخلیه و بارگیری نیز در این نشست بر به کارگیری تمام توان خود برای افزایش تجهیزات و سرعت در عملیات، سرمایه گذاری جدید بر اساس سیاست ها و قوانین سازمان بنادر و دریانوردی تاکید کردند.

بازنشر مرین‌پرس به نقل از سازمان بنادر و دریانوردی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

به‌کارگیری شناور‌های تفریحی در بندر انزلی و بندر کاسپین

ش خرداد 26 , 1403
  حجت الله عبدالملکی  در گفتگو با خبرنگار مانا اظهار داشت: سال گذشته در زمینه صنعت گردشگری نیز بیش از ۱۰۰ بسته سرمایه گذاری به ارزش یک میلیارد یورو به سرمایه گذاران بخش خصوصی توسط سازمان مناطق آزاد کشور ارائه شده است. مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد […]
به‌کارگیری شناور‌های تفریحی در بندر انزلی و بندر کاسپین

همچنین بخوانید: