غرق شدگی یک نفر گردشگر در دریای خزر

غرق شدگی یک نفر گردشگر در دریای خزر

 

فضل‌الله کیقبادی در گفتگو با خبرنگار مانا با اشاره به روند افزایشی ورود گردشگران به سواحل استان مازندران از ورود چشمگیر گردشگران به استان مازندران و به ویژه شهرستان های ساحلی طی روزهای اخیر خبر داد.

معاون ستاد ساماندهی سواحل و دریای استانداری مازندران، گفت: بر‌اساس آمار ارائه شده یک نفر گردشگر در ایام تعطیلات اخیر در آبهای دریای خزر در محدوده شهرستان بابلسر دچار غرق شدگی شد.

وی یادآور شد: فرد غرق شده مرد میانسالی از استان خراسان جنوبی بوده که در به دلیل شنا در منطقه خارج از طرح ساماندهی دریا دچار غرق شدگی شده است.

کیقبادی با اشاره به استقرار ناجیان غریق در طول نوار ساحلی استان مازندران، تصریح کرد: ناجیان از هشت صبح تا هشت شب در قالب چند شیفت‌ به گردشگران خدمات رسانی می کنند.

این مقام مسئول در استانداری مازندران با تأکید بر اینکه تمام غرق شدگی‌ها خارج از طرح‌های ساماندهی دریا به وقوع پیوسته‌اند، اظهار داشت: امیدواریم مردم از ورود به مناطق خطر‌آفرین جهت شنا جلوگیری کنند.

بازنشر مرین‌پرس به نقل از مانا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

کشف بیش از ۴۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در نوار ساحلی بوشهر

پ خرداد 17 , 1403
فرمانده مرزبانی استان بوشهر از توقیف یک شناور حامل بیش از ۴۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در نوار ساحلی استان بوشهر خبر داد.    به گزارش خبرنگار مانا از بوشهر، سرهنگ عبدالله خسروی با اشاره به شناسایی شناور حامل کالای قاچاق در نوار ساحلی استان بوشهر اظهار داشت: با اقدامات […]
کشف بیش از ۴۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در نوار ساحلی بوشهر

همچنین بخوانید: