ایزوایکو معطر به عطر بهشتی حرم مطهر امام رضا (ع) – ایزوایکوصبح روز یکشنبه (30 اردیبشهت 1403) خادمین آستان قدس رضوی به همراه پرچم متبرک بارگاه ملکوتی امام علی بن موسی الرضا (ع)؛ مهمان مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران (ایزوایکو) بودند.

به گزارش مرکز ارتباطات و امور بین الملل مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران ؛ صبح امروز همزمان با دهه کرامت و درآستانه سالروز ولادت با سعادت حضرت امام رضا (ع)؛ کارکنان ایزوایکو میزبان و خادم کاروانی مقدس متشکل از خادمان حرم مطهر رضوی و حاملان پرچم متبرک حرم مطهر امام هشتم شیعیان بودند.

با ورود خادمین حرم مطهر رضوی، فضای ایزوایکو آکنده از ذکر و یاد حضرت ثامن الحجج علی ابن موسی الرضا (ع) شد و کارکنان با استقبال گرم از این حضور معنوی خادمین و پرچم گردانی، به اظهار ارادت به امام رضا (ع) پرداخته و نجوای درونی خود را با امام رافت و مهربانی در میان گذاشتند.

کارکنان ایزوایکو با حضور در سالن همایش این مجتمع از پرچم مبارک حرم رضوی استقبال و خادمان پرچم سبز رنگ مبارک بارگاه مقدس حضرت امام رضا(ع) را که به عنوان تحفه‌ای از سرزمین میزبان امام رئوف به همراه داشتند، در میان حاضرین به گردش درآورده و حضار نیز به ترتیب برخاسته و به نشانه عرض ارادت دست به سینه در برابرش تعظیم می‌کردند و همزمان با زیارت پرچم توسط کارکنان، مداح کاروان با نوای دلنشین خود دلهای مؤمنان را به بارگاه ملکوتی حضرت شمس الشموس(ع) گره زد.

در ادامه مراسم حجت الاسلم والمسلمین حاج آقا نژاد محمد روحانی کاروان با اشاره به روایت تنها دستی که پیامبر عظیم الشأن اسلام بر آن بوسه زد دست کارگر بود افزود خوشحالم که امروز در جمع صمیمی شما جهادگران عرصه اقتصاد هستم.


حاج آقا نژاد محمد ضمن بازگو کردن روایتهایی از پیامبر اکرم(ص) در خصوص اهمیت کارهای کوچک برای تحقق کارهای بزرگ افزود؛ اگر هرکسی خودش کار خودش را انجام دهد و درمقابل کوچکترین کارها مسئولیت پذیر باشد بخش عظیمی از مشکلات موجود حل میشود و این کاری بود که حضرت محمد (ص) و یارانش در شعب ابیطالب انجام داده و نتیجه گرفتند.

در پایان این مراسم به قید قرعه به تعدادی از حاضرین جوایز سفر زیارتی کربلای معلی و مشهد مقدس اعطا شد.

گفتنی است پس از پایان مراسم در سالن همایش، کاروان خادمین حضرت امام رضا (ع) به همراه پرچم متبرک حضرت بازدیدی از بخش های مختلف مجتمع انجام دادند تا ضمن متبرک سازی کامل فضای مجتمع ایزوایکو از نزدیک پروژه های جاری ایزوایکو را بازدید کردند.


منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

مدیرکل حوزه مدیرعامل، بازرسی، مدیریت عملکرد و حقوق شهروندی سازمان بنادر و دریانوردی از بندر چابهار بازدید کرد

ی اردیبهشت 30 , 1403
مدیرکل حوزه مدیرعامل، بازرسی، مدیریت عملکرد و حقوق شهروندی سازمان بنادر و دریانوردی در این بازدید دو روزه از بخش های مختلف این اداره کل، پروژه ها و زیرساخت های توسعه ای بندر شهید بهشتی دیدن کرد و اقدامات زیربنایی و پیشرفت‌های صورت گرفته در این بندر را گام […]
مدیرکل حوزه مدیرعامل، بازرسی، مدیریت عملکرد و حقوق شهروندی سازمان بنادر و دریانوردی از بندر چابهار بازدید کرد

همچنین بخوانید: