پیام تبریک مدیرعامل ایزوایکو به مناسبت روز روابط عمومی – ایزوایکودکتر سلمان ضربی مدیرعامل و نایب رئیس هیئت مدیره ایزوایکو با صدور پیامی روز ارتباطات و روابط عمومی را به کلیه فعالان و دست‌اندرکاران این حوزه تبریک گفت.

به گزارش مرکز ارتباطات و امور بین الملل مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران در متن پیام مدیرعامل این مجتمع پیشران صنعتی آمده است:
«روز روابط عمومی فرصتی است تا به اهمیت ارتباطات سازنده و مؤثر در پیشبرد اهداف سازمانی بیندیشیم و از زحمات کارشناسان و متخصصان این حوزه که با تعهد و خلاقیت خود، به تقویت پیوندهای ما با جامعه کمک می‌کنند، قدردانی کنیم.
دکتر ضربی افزود: ارتباطات و روابط عمومی نقش کلیدی در شفاف‌سازی، ایجاد اعتماد و ساختن یک تصویر مثبت از شرکت در ذهن عموم دارد. امروز، ما به پاس تلاش‌های شما که در این مسیر همراه و پشتیبان ما بوده‌اید، ابراز امتنان می‌کنیم.
اینجانب ضمن گرامیداشت روز ملی ارتباطات و روابط‌عمومی، از زحمات و تلاش‌های بی‌وقفه فعالان این عرصه، به ویژه همکاران گرامی‌ام در روابط‌عمومی‌ مجتمع ایزوایکو و تمامی کسانی که همواره همراه و حامی صنعت دریایی کشور بوده اند صمیمانه قدردانی می‌کنم و توفیقات روزافزونشان را در مسیر خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و اعتلای صنعت دریایی کشور از خداوند متعال خواستارم.»

سلمان ضربی
مدیرعامل و نایب رئیس هیئت مدیره


منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

آغاز ثبت نام آنلاین برای نمایشگاه 2024 آبزی پروری ویتنام

پ اردیبهشت 27 , 1403
7 می 2024پیش ثبت نام برای رویداد 2024 آبزی پروری ویتنام به طور رسمی آغاز شده است. ویتنامی‌ها وعده می‌دهد که نمایشگاه پیش رو‌ از همه رویدادهای قبلی هیجان‌انگیز‌تر باشد. رویداد 2024 آبزی پروری ویتنام، از 9 تا 11 اکتبر برگزار می‌شود   کنفرانس بین المللی آبزی‌پروری ویتنام همزمان با […]

همچنین بخوانید: