پاداش ویژه وزیر صمت به کارگران ایزوایکو – ایزوایکودکتر علی آبادی وزیر صنعت، معدن و تجارت در جریان بازدید از مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران برای کارگران ایزوایکو پاداش ویژه در نظر گرفت.

به گزارش مرکز ارتباطات و امور بین الملل ایزوایکو، دکتر علی آبادی وزیر صمت در جریان بازدید از این صنعت عظیم و پیشران با همراهی سردار تنگسیری، فرمانده نیروی دریایی سپاه، بابک احمدی، معاون وزیر و رئیس هییت عامل ایدرو، مهدی دوستی استاندار هرمزگان  و مدیران و نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی ضمن حضور در سالن همایش ایزوایکو به جمع کارگران حاضر در سالن پیوسته و دقایقی را به صحبت و گفتگو با حاضرین پرداختند.
دکتر علی آبادی در ابتدای سخنان خود با تقدیر از تلاش کارکنان این مجموعه تاکید کرد: به حق ، میتوان گفت که سربازان واقعی این کشور و این نظام مقدس شما هستید که در این گرمای طاقت فرسای جنوب کشور برای توسعه و آبادانی دست از تلاش بر نداشته و مشغول فعالیت هستید.
وزیر صنعت، معدن و تجارت در ادامه سخنان خود در راستای ارج نهادن به مقام و جایگاه والای کارگران، به پاس زحمات کارگران پرتلاش و سخت کوش بزرگترین زیرساخت صنایع دریایی کشور معادل یک هفته حقوق به آنها اهدا کرد که مورد توجه و تشویق کارگران واقع شد.


منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

توسعه راه بندر امیرآباد راهکار توسعه صادرات

پ اردیبهشت 27 , 1403
تین نیوز رئیس کمیسیون عمرانی مجلس در بهشهر گفت: هموار کردن راه های ارتباطی به بندر امیرآباد می تواند در افزایش صادرات و واردات موثر باشد. به گزارش تین نیوز به نقل از تسنیم، محمدرضا رضایی کوچی رئیس کمیسیون عمرانی مجلس شورای اسلامی در بازدید از بندر امیرآباد بهشهر در […]

همچنین بخوانید: