راه‌اندازی دو مرکز علمی-پژوهشی اقتصاد دریامحور

به گزارش خبرنگار مانا؛ دو مرکز مطالعات راهبردی اقتصاد دریامحور و مرکز توسعه کسب و کار دریایی در حاشیه رویداد همتایابی در اقتصاد دریامحور ایران راه‌اندازی شدند.

محمدمهدی سالاری رئیس دبیرخانه شواری عالی صنایع دریایی در مراسم رونمایی و راه‌اندازی مراکز یاد شده از حمایت این شورا از این مراکز که به گفته وی از سوی جوانان مستعد راه‌اندازی شده خبر داد.

شایان ذکر است، مرکز مطالعات راهبردی اقتصاد دریامحور با هدف بررسی مسائل حکمرانی دریامحور، بهره‌مندی از ظرفیت‌های علمی و تحقیقی در راستای تولید دانش بومی در حوزه اقتصاد دریامحور تاسیس شده است.

مرکز بین‌المللی توسعه کسب و کار صنعت دریایی نیز اهدافی مانند ایجاد اشتغال، ترویج آموزش و توسعه فعالیت‌های کسب و کار دریایی و خلق دانش بومی را پیگیری خواهد کرد.

گفتنی است معاون توسعه‌بازار گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در کنار، مدیرعامل منطقه آزاد قشم و رئیس دبیرخانه شورای عالی صنایع دریایی در مراسم رونمایی و راه‌اندازی از مراکز یاد شده حضور داشت و تابلو یادبود آن را امضا کرد.

 

راه‌اندازی دو مرکز علمی-پژوهشی اقتصاد دریامحور
راه‌اندازی دو مرکز علمی-پژوهشی اقتصاد دریامحور

بازنشر مرین‌پرس به نقل از مانا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

برنامه جامع تحقق سیاست‌های کلی توسعه دریامحور ابلاغ شد

چ اردیبهشت 26 , 1403
به گزارش بازار، پایگاه اطلاع رسانی دولت اعلام کرد؛ در پی تصویب سیاست‌های کلی توسعه دریا محور از سوی مقام معظم رهبری و ابلاغ آن از ناحیه دفتر ایشان، سال گذشته سید ابراهیم رئیسی در نامه‌ای رسمی معاون اول رئیس جمهور را مأمور کرد با همکاری مجلس و قوه قضائیه، […]
نخستین رویداد بین‌المللی همتایابی در اقتصاد دریامحور ایران برگزار می شود

همچنین بخوانید: