امداد‌رسانی پزشکی به خدمه کشتی مستقر در لنگرگاه بندر فریدونکنار

سرپرست معاونت امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی مازندران از امدادرسانی پزشکی به خدمه کشتی تجاری مستقر در لنگرگاه بندر فریدونکنار خبر داد.

امداد‌رسانی پزشکی به خدمه کشتی مستقر در لنگرگاه بندر فریدونکنار

 

به گزارش مانا، علی اصغر صادقی سرپرست معاونت امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی مازندران گفت: مرکز فرعی هماهنگی جستجو و نجات دریایی (MRSC) بندر فریدونکنار در ساعت ۰۱:۲۰ روز دوشنبه بیست و چهارم اردیبهشت ماه، پس از دریافت پیام اضطرار از سوی کشتی ایرانی مالا مبنی بر نیاز فوری امداد رسانی پزشکی به یک نفر از خدمه به دلیل تشنج، بی درنگ نسبت به اعزام شناور (یدک کش فریدونکنار)، به محل استقرار کشتی در لنگرگاه بندر فریدونکنار اقدام نموده و با همکاری مرکز اورژانس ۱۱۵ شهرستان فریدونکنار موفق به کمک رسانی بموقع به خدمه گردید.

سرپرست معاونت امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی مازندران افزود: فرد مصدوم پس از انتقال به اسکله بندر فریدونکنار در ساعت ۰۲:۱۵، بلافاصله توسط آمبولانس اورژانس ۱۱۵ برای تکمیل مراحل درمانی به بیمارستان اعزام گردید.

بازنشر مرین‌پرس به نقل از مانا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

اجرای عملیات برق رسانی به بندر بونجی

س اردیبهشت 25 , 1403
تین نیوز مدیر بنادر و دریانوردی شهید باهنر و شرق هرمزگان از اجرای عملیات برق رسانی به بندر بونجی خبر داد و گفت: در حال حاضر عملیات حفاری و نصب پست های برق این بندر در مراحل پایانی است.   به گزارش تین نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل […]

همچنین بخوانید: