افزایش چشمگیر رشد توریسم کیش در سال جاری

افزایش چشمگیر رشد توریسم کیش در سال جاری

 

مصطفی فاطمی در گفتگو با خبرنگار مانا اظهار داشت: جزیره کیش به لحاظ دارا بودن امکانات تفریحی دریایی و ساحلی مدرن و استاندارد به عنوان مهمترین مرکز توریسم دریایی کشور مطرح است که همواره در طول سال علاوه بر گردشگران داخلی، گردشگران خارجی زیادی را نیز به خود جذب می‌کند.

مدیر کل دفتر توسعه گردشگری داخلی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، از افزایش چشمگیر رشد توریسم جزیره کیش در سال جاری خبر داد و گفت: با شروع سال جدید شاهد ورود تعداد زیادی از مسافران نوروزی به این جزیره بودیم.

وی خاطرنشان ساخت: رونق گردشگری در جزیره و افزایش گردشگران ورودی به آن در حالی است که این جزیره با کمبود پرواز همراه است و از سوی دیگر جهت انجام سفر‌های دریایی، مسافت زیادی با خشکی دارد.

فاطمی با اشاره به اینکه آمار‌های اخذ شده حاکی از این است که در ایام نوروز امسال  ۲۷۸ هزار و ۶۷۲ نفر وارد شدند، اذعان داشت: این درحالی است که نوروز سال گذشته ۲۳۰ هزار نفر به جزیره کیش وارد شده بودند.

این مقام مسئول در وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، اذعان داشت: با توجه به شرایط مناسب آب و هوایی امسال در جنوب کشور، گزارش‌ها حاکی از تداوم رونق گردشگری در جزیره کیش است.

بازنشر مرین‌پرس به نقل از مانا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

طرح مطالعاتی حوضچه جزیره لارک به زودی آغاز می شود

چ اردیبهشت 19 , 1403
تین نیوز مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی و معاون وزیر راه و شهرسازی از آغاز طرح های مطالعاتی برای جزیره لارک و بوموسی به ویژه طرح مطالعاتی احداث حوضچه جزیره لارک در آینده نزدیک خبر داد. به گزارش تین نیوز، علی اکبر صفایی شامگاه سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ماه […]

همچنین بخوانید: