رژیم صهیونیستی آخرین نفس ها را می کشد

به گزارش خبرنگار مهر، سردار ابوالقاسم والاگوهر ظهر پنجشنبه در نشستی با خبرنگاران که بر روی ناو شهید رودکی برگزار شد، بیان داشت: امروز در ۱۳ نقطه بندری جمهوری اسلامی در آب‌های دریای خزر، عمان و خلیج همیشه فارس و همزمان با بنادر کشورهای مختلف اسلامی به حمایت از انتفاضه برادران و خواهران مجاهد فلسطینی بزرگ‌ترین رژه دریایی اقتدار توسط شناورهای بسیج مردم پایه نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حال برگزاری است.

وی با اشاره به آستانه روز جهانی قدس اظهار کرد: اقدام تاریخی و ابتکار حکیمانه راهبردی و آینده نگرانه امام خمینی (ره) در نامگذاری جمعه آخر ماه مبارک رمضان در ۱۶ مرداد سال ۵۸ به عنوان روز جهانی قدس، یکی از پدیده‌های شگرف معنادار و در زمره افتخارات ملت ایران برای نقش آفرینی در حمایت از ملت مظلوم و شعله‌ور ساختن آتش خشم و کینه ضد صهیونیستی امت اسلامی و حتی جهان بشریت علیه اشغالگران قدس شریف به‌شمار می‌رود.

وی تاکید کرد: امروز با گذشت ۴۵ سال از نامگذاری روز جهانی قدس و ۷۵ سال از تأسیس رژیم جعلی کودک‌کش جنایتکار صهیونیستی و پیگیری و اجرای طرح‌های متعدد سازش برای حل توهم‌آمیز فرا روی موجودیت و امنیت صهیونیست‌ها، روند تحولات اخیر به ویژه عبور شعله‌های انتفاضه و عملیات پیروزمندانه طوفان از دیوارهای مرکزیت این رژیم فناپذیر و مرعوب نشان دهنده این حقیقت است که نفس‌های آخر تل‌آویو به شمارش افتاده و غاصبان و قاصران قدس شریف به سرعت به زوال قطعی و پایان خود نزدیک‌تر می‌شوند.

معاون هماهنگ‌کننده نیروی دریایی سپاه تصریح کرد: صهیونیست‌ها براین باور بودند که با پیگیری طرح‌های شیطانی مانند معامله قرن و عادی سازی روابط با برخی از کشورهای عربی در معادله پیچیده موضوع فلسطین و آرمان خود در هاله‌ای از غفلت و فراموشی قرار دهند؛ در حالی که در صحنه‌ای معکوس آنچه این روزها در سرزمین‌های اشغالی به‌ویژه در بیت‌المقدس و تل‌آویو می‌گذرد را شاهد هستیم.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

احداث سه مرکز بازسازی ذخایر آبزیان خلیج فارس و دریای عمان

پ فروردین 16 , 1403
مدیرکل دفتر حفاظت از ذخایر ژنتیکی آبزیان سازمان شیلات: سه مرکز بازسازی ذخایر آبزیان خلیج فارس و دریای عمان در حال احداث است.   به گزارش پایگاه خبری گفتمان دریا، ناصر کرمی‌راد با اشاره به روند احداث مراکز بازسازی ذخایر آبزیان، اظهار داشت: با اعتباراتی که تامین شده سه مرکز […]

همچنین بخوانید: