نشست ارزیابی سالانه شاخص‌های عملکردی HSE بندر انزلی برگزار…

مجتمع بندری انزلی در فرآیند ارزیابی شاخص‌های عملکردی HSE و ایمنی حریق در ۴ شاخص کلان و ۱۱۱ شاخص اصلی HSE مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش سی نیوز به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان بنادرودریانوردی، نشست ارزیابی سالانه شاخص‌های عملکردی HSE برای مجتمع بندری انزلی در این اداره کل برگزار شد.

این نشست در راستای ارزیابی سالانه شاخص های HSE و ایمنی حریق مجتمع بندری انزلی با حضور ارزیابان اعزامی از بنادر و سازمان مرکزی انجام و در ۴ شاخص کلان مدیریتی، عملکردی، ارزیابی تامین کنندگان و ایمنی حریق در سالن جلسات اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان صورت پذیرفت.

شاخص مدیریتی دارای ۵ شاخص اصلی، شاخص عملکردی در ۳ حوزه و ۴۴ شاخص اصلی، ارزیابی تامین کنندگان دارای ۵۳ شاخص اصلی و شاخص ایمنی حریق در ۲ بخش و ۷ شاخص اصلی مورد ارزیابی و ممیزی قرار گرفت.

گفتنی است، نتایج حاصل از ارزیابی شاخص های عملکردی HSE و ایمنی حریق به منظور برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری جهت بهبود عملکرد حوزه‌های ایمنی، بهداشت و محیط زیست بنادر کشور به کار گرفته خواهد شد.

 

بازنشر خبر: سی نیوز

منبع: https://www.pmo.ir/fa/news/62971

لینک کوتاه: https://seanews.ir/47716

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

ناوگروه ۸۶ اقتدار ایران را در حیات خلوت آمریکا به نمایش گذاشت

ج خرداد 5 , 1402
به گزارش خبرنگار مهر، امیر دریادار شهرام ایرانی فرمانده نیروی دریایی ارتش در سخنان پیش از خطبه نمازجمعه تهران با اشاره به سفر دور دنیا ناوگروه ۸۶ نیرو دریایی، گفت: ناو گروه پر افتخار ۸۶ به اذن ولی زمان از مهر ۱۴۰۱ با حرکت به سمت شرق جهان حرکت کرد […]

همچنین بخوانید: