اعلام آمادگی سه سرمایه گذار داخلی برای فعالیت در مجتمع بندری نگین/ تلاش حداکثری برای تعریف پروژه های جدید و ایجاد فرصت‌های شغلی

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان بنادرودریانوردی، محمد شکیبی نسب در آیین تکریم و معارفه معاون فنی و مهندسی این اداره کل اظهار کرد: مجتمع بندری نگین به عنوان یکی از کانون های مهم سرمایه‌گذاری در سواحل خلیج فارس در اولویت اصلی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر قرار گرفته تا به فراخور این ظرفیت ارزشمند به مطالبات هم استانی ها در موضوع اشتغال پاسخ داده شود. 

وی افزود: ورود سه سرمایه گذار توانمند داخلی برای فعالیت در مجتمع بندری نگین بدون تردید نویدبخش رشد و شتاب فعالیت های عمرانی و زیرساختی در این مجتمع است.

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر تصریح کرد: مجتمع بندری نگین اکنون در مرحله تکمیل پروژه های زیرساخت همانند جاده دسترسی، آب، برق و گاز است که این فرایند روند ورود سرمایه گذاران به بندر بوشهر را شتاب داده است. 

شکیبی نسب ادامه داد: تاکنون 3 هزار و 400 نفر با نام نویسی در بانک اشتغال این اداره کل جویای کار شدند که به تناسب این میزان، تلاش حداکثری برای تعریف پروژه‌های جدید در بنادر استان بوشهر در حال انجام است. 

وی افزود: بنابر انتظارات و خواسته به حق هم‌استانی‌ها اصل بر انجام کارهای زیرساختی و توسعه‌ای برای ایجاد فرصت های جدید شغلی در 967 کیلومتر نوارساحلی استان بوشهر است. 

شکیبی نسب بیان کرد: اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر با 11 بندر تجاری در بین استان های ساحلی بیشترین تعداد بنادر تجاری را دارد که طبق قانون سازمان بنادر موظف و ملزم به پاسخگویی مطلوب به این بنادر هستیم. 

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر تصریح کرد: اجرا پروژه های توسعه‌ای، عمرانی و تجهیزاتی  در نوار ساحلی با شتاب و جدیت قابل قبولی در حال انجام است که یکی از دستاوردهای ملموس آن تسهیل در فعالیت لنج های تجاری در بندر دیر به عنوان یکی از مبادی اصلی صادرات ایران به کشور قطر است. 

وی ادامه داد: نظر به پیوند ناگسستنی معیشت هم استانی‌ها با فعالیت‌های حوزه دریا و دریانوردی اعتقاد داریم از فرصت محدود خدمات، باید نهایت بهره‌وری برده شود و در قبال کوچک ترین کوتاهی باید خود را مورد مواخذه قرار دهیم. 

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر افزود: فعالیت قریب به یک هزار و 900 لنج تجاری بخوبی اهمیت پروژه‌های زیرساختی در بنادر استان بوشهر را نمایان کرده از اینرو تمام همت و تلاش خود رادر جهت رفع این مشکلات وموانع به کار خواهیم گرفت. 

در این آیین با تجلیل از تلاش های علیرضا نوبرانی، عباس محمدصادقی به عنوان سرپرست معاونت فنی و مهندسی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر منصوب شد.

 

پایان پیام/

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تصویب ۲ بند از سیاست‌های کلی توسعه دریامحور در مجمع تشخیص مصلحت نظام

چ خرداد 3 , 1402
به گزارش بازار، مجمع تشخیص مصلحت نظام، عصر روز چهارشنبه سوم خردادماه ۱۴۰۲ به ریاست آیت الله آملی لاریجانی و با حضور روسای قوای مقننه و قضاییه، دبیر و اعضای مجمع، تشکیل جلسه داد و دو بند از سیاست‌های کلی توسعه دریامحور را به تصویب رساند. در این جلسه آیت […]

همچنین بخوانید: