سرعت مناسب تخلیه و بارگیری کشتی حامل گندم در بندر بوشهر/بیش از ۹ هزارتن گندم وارداتی در بندر بوشهر تخلیه شد

تاکنون 9 هزار و 140 تن  گندم از محموله ۲۷ هزارتنی  در بندر بوشهر تخلیه شده است ومابقی آن نیز که در حدود 17 هزار تن  دیگرمی باشد در کوتاه ترین زمان ممکن تخلیه خواهد شد. 

وی بیان کرد: در این فرایند 371 دستگاه کامیون همراه با آماده سازی زیرساخت های لازم در تخلیه این محموله 27 هزار تنی گندم در بوشهر مشارکت خواهند داشت. 

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر تصریح کرد: بندر بوشهر اکنون از ظرفیت پذیرش کشتی های 30 هزار تنی برخوردار است که به تناسب این ظرفیت خدمات دهی لازم به تجار و بازرگانان ارائه می شود. 

شکیبی نسب ادامه داد: ورود کشتی 30 هزار تنی گندم نیز بدون تردید نویدبخش ورود تجهیزات و امکانات جدید به بندر بوشهر در راستای تخلیه کالاهای فله است. 

وی عنوان کرد: با پیگیری های انجام شده و حمایت‌های سازمان بنادر و دریانوردی در خصوص تخلیه کالاهای اساسی تجهیزات مناسب و مطلوب به بندر بوشهر اختصاص می یابد تا این بندر با توان و بهره‌وری بیشتر کشتی‌ها را تخلیه کند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

جذب ۱۹۴ میلیارد تومان تسهیلات برای ۱۵۳۰ طرح شیلاتی در مازندران

د اردیبهشت 25 , 1402
مرین‌پرس/مازندران مدیرکل شیلات مازندران در دیدار با کارکنان اداره شیلات شهرستان قائمشهر گفت: سال گذشته با معرفی ۱۵۳۰ طرح شیلاتی به بانک‌های عامل، ۱۹۴ میلیارد تومان تسهیلات جذب شد. قاسم کریم زاده ظهر امروز باحضور در اداره شیلات شهرستان قائمشهر و برگزاری نشست صمیمی با رئیس و کارکنان این اداره […]

همچنین بخوانید: