برگزاری همایش HSE بنادر ویژه مدیران شرکت‌های مستقر در بندر شهید رجایی/ لزوم آموزش مسائل ایمنی برای تمامی مشاغل دریایی و بندریهمایش بهداشت، ایمنی و محیط زیست(HSE) بنادر ویژه مدیران شرکت‌های مستقر در بندر شهید رجایی با هدف استقرار سیستم مدیریت HSE در تمامی بنادر و دستیبای به بنادر ایمن در سالن کنفرانس این اداره کل برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، محمود صابری، معاون برنامه‌ریزی، توسعه مدیریت و منابع اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان در این همایش با اشاره به اهمیت آموزش در سازمان‌ها به ضرورت مسائل ایمنی، بهداشت و محیط زیست مربوط به فرآیندهای پیچیده جاری در بنادر به عنوان یک آموزش پایه و عمومی برای تمامی مشاغل دریایی و بندری تاکید کرد.  

هاشم ستاره، کارشناس بهداشت، ایمنی و محیط زیست (HSE) و مدرس این همایش ضمن تشریح الزامات سیستم مدیریت HSE با رویکرد تخصصی در بنادر به تعهد مدیریت به عنوان اولین و بنیادی‌ترین اصل در استقرار سیستم مدیریت HSE اشاره کرد که همگام با ارتقای فرهنگ HSE می‌توان زمینه بهبود ایمنی، بهداشت و محیط زیست در محوطه‌های عملیاتی در بنادر را فراهم آورد.

گفتنی است؛ اولین همایش بهداشت، ایمنی و محیط زیست (HSE)  ویژه مدیران شرکت‌های مستقر در بندر شهید رجایی به عنوان یک الزام در راستای ارتقای وضعیت ایمنی، بهداشت و محیط زیست و با هدف استقرار سیستم مدیریت HSE در تمامی بنادر کشور و تمامی شرکت‌های فعال بندر از سوی اداره کل HSE سازمان بنادر و دریانوردی برنامه‌ریزی و اجرا شد.

دستیابی به بنادر ایمن، صیانت از نیروی انسانی شاغل در بنادر و حفاظت از محیط زیست دریایی و بندری از دیگر اهداف واحد بهداشت، ایمنی و محیط زیست( HSE) سازمان بنادر و دریانوردی در این همایش بود.  

این همایش قرار است به صورت یکپارچه به ترتیب در بنادر لنگه و بنادر شمالی و جنوبی کشور برگزار شود.

پایان پیام/

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

آغاز تجهیز کشتی‌های ایرانی به دستگاه پردازش آب توازن

چ دی 28 , 1401
مدیرعامل شرکت تعمیرات کشتی پرشیاهرمز گفت: «به دلیل ضرورت تجهیز همه کشتی‌های فعال در آبراه‌های داخلی و بین‌المللی به دستگاه پردازش آب توازن از نیمه سال ۲۰۲۲ تا ۲۰۲۴، کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران نیز همگام با کشورهای دیگر نصب این دستگاه را روی ناوگان خود آغاز کرده است.» به گزارش […]

همچنین بخوانید: