یک فروند لنج صیادی در بندر گاه سیریک طعمه حریق شد/ این آتش سوزی خسارتی جانی نداشته استمدیر بندر شهید باهنر و بنادر شرق هرمزگان با تایید خبر آتش سوزی یک فروند لنج صیادی در بندر گاه چند منظوره سیریک گفت: این آتش سوزی هیچ خسارت جانی به دنبال نداشته است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان”حمیدرضا محمدحسینی تختی” در تشریح جزییات  آتش سوزی یک فروند لنچ صیادی در بندرگاه سیریک افزود: حوالی ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه عصر امروز سه شنبه هفتم تیر، گزارش مبنی بر آتش سوزی در یک فروند لنج صیادی از نوع فایبرگلاس واصل شد.

وی با بیان اینکه در زمان حریق جز نگهبان هیچ خدمه ای درون شناور  نبوده است، اظهارکرد: نگهبان نیز به محض رویت آتش بلافاصله  شناور را ترک نموده است.

مدیر بندر شهید باهنر و بنادر شرق هرمزگان ادامه داد: منظور جلوگیری از سرایت آتش به سایر شناورها با همکاری تعاونی صیادی و تعاونیهای سنتی وتجاری و با استفاده از یک فروند یک کش، لنج مذکور به بیرون از حوضچه بندرگاه سیریک و محل امن  منتقل گردید.

محمدحسینی با بیان اینکه وزش باد در منطقه عملیات اطفای حریق را مشکل نموده و تلاش ها برای اطفا ادامه دارد، خاطرنشان کرد: تیم بررسی سوانح دریایی به منطقه اعزام و علت این آتش سوزی در حال بررسی است.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

۹ خدمه موتور لنج باری از خطر مرگ در آب های خارگ نجات یافتند

س تیر 7 , 1401
۹خدمه موتور لنج باری که در مسیر آبادان- بوشهر در حال تردد بود از خطر غرق در آب های خلیج فارس نجات پیدا کردند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، با اعلام اضطرار موتور لنج حادثه دیده به مرکز فرعی جستجو و نجات دریایی […]
خدمه موتور لنج باری ،خطر مرگ،آب های خارگ، سازمان بنادر و دریانوردی

همچنین بخوانید: