پرچم متبرک امام رضا(ع)نماد معنویت و عطوفت رضوی است

به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از روابط عمومی نیروی دریایی سپاه، دریادار پاسدار علی‌رضا تنگسیری با حضور در جمع خادمین حرم مطهر رضوی (ع) در جزیره بوموسی، پرچم مقدس امام علی‌بن موسی‌الرضا (ع) را زیارت کرد.

کاروان زیر سایه خورشید رضوی مستقر در استان هرمزگان با قایق‌های تندرو نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به جزیره بوموسی رسید و در جمع مردم ولایتمدار این جزیره حضور یافتند و فضای جزیره را با بوی مهر رضوی عطر آگین و معنویت خاصی بخشیدند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تقدیر و تشکر از اقدام شایسته تولیت محترم آستان قدس رضوی مبنی بر انتقال پرچم متبرک حرم مطهر رضوی (ع) به شهرها، روستاها، مساجد، مراکز درمانی و اجتماعات مردمی، افزود: وجود پرچم متبرک امام رضا (ع) در جزایر خلیج همیشه فارس جمهوری اسلامی ایران یادآور خاطرات به یاد ماندنی ایام دفاع مقدس هست که در مواقع خاص، این پرچم متبرک در بین رزمندگان حضور می یافت و فضای عمومی جبهه را عطرآگین و روحیه جهادی و معنویت رزمندگان را تقویت می کرد، پرچم متبرک امام رضا (ع) نماد معنویت و عطوفت رضوی است.

سردار تنگسیری که برای بررسی آخرین وضعیت آمادگی رزم دریادلان نیروی دریایی سپاه به جزایر نازعات سفر کرده بود، گفت: به حمدالله وضعیت آمادگی، توان رزم و روحیه سلحشوری رزمندگان در جزایر مطلوب و یقین داریم یکی از عوامل موثر و پیش برنده در حفظ این آمادگی ها، بعد از عنایت خداوند سبحان، همین وجود معنویت و توسلات به اهلبیت عصمت و طهارت (ع) است و ما در ایران اسلامی بر خود واجب می دانیم برای برخورداری از این نعمت عظیم ولایت و لطف و عطوفت خاص امام رضا (ع)، امام خوبی ها، از خدای متعال تشکر کنیم.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

خطوط دریایی و هوایی بین بوشهر و دوحه قطر راه‌اندازی می‌شود

چ خرداد 18 , 1401
به گزارش مرین‌پرس، علی باستین اظهار داشت: مردم استان بوشهر از دیرباز ارتباط نزدیکی با کشورهای حوزه خلیج فارس از جمله قطر داشته‌اند و مراودات بین بوشهر و قطر سابقه تاریخی دارد. وی با اشاره به نزدیک شدن به زمان برگزاری مسابقات جام جهانی قطر بیان کرد: با توجه به […]

همچنین بخوانید: