پیام تبریک مدیرعامل ایزوایکو به مناسبت عید سعید فطر – ایزوایکو 

دکتر سلمان ضربی مدیرعامل و نایب رئیس هیئت مدیره ایزوایکو طی پیامی عید سعید فطر را به تمامی مسلمین جهان تبریک گفت؛ به گزارش حوزه ارتباطات و امور بین الملل ایزوایکو در متن این پیام آمده است:

 

معنویات و عبادت در پرورش روح انسان و روحیه انسانی نقش محوری و اساسی دارد چنانکه در دین ما و سایر ادیان بر توجه به ابعاد انسانی، اخلاقی و معنوی بسیار تأکید شده.

کار و تلاش مهمترین عنصر وجودی انسان است که توسط بزرگان دین مبین اسلام به عنوان جهاد از آن یاد شده و در هنگام روزه داری در ماه مبارک رمضان این تلاش با فضای معنویت همراه میشود و این فرصتی ست برای تقویت ابعاد معنوی و روحیه جهادی.

اینک در آستانه عید سعید فطر این روز بزرگ را به همه مردم شریف استان هرمزگان و کشور به ویژه همکارانم پرسنل زحمتکش مجتمع ایزوایکو تبریک میگویم، با آرزوی قبولی عبادات همگی ما در پیشگاه حضرت حق.

 

سلمان ضربی

12 اردیبهشت 1401


منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

افزایش 125 درصدی تخلیه و بارگیری کالای نفتی در بندر چابهار

د اردیبهشت 12 , 1401
مرین‌پرس  از ابتدای امسال تا ۱۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱، تخلیه و بارگیری کالاهای اساسی در بندر چابهار صد درصد رشد داشته است.  به گزارش تین نیوز به نقل از اداره کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان، بندر چابهار با تلاش اداره کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و […]

همچنین بخوانید: