رونمایی از «نمونه قرارداد کار دریانوردان و پیمان دسته جمعی کار دریایی»/ گامی بلند در اجرای درست مقاوله نامه کار دریایی برداشته شددبیر انجمن صنفی دریانوردان با اشاره به رونمایی از نمونه قرارداد کار دریانوردان و پیمان دسته جمعی کار دریایی با حضور وزیر رفاه، این اقدام را گامی بلند در راستای اجرای درست مقاوله نامه کار دریایی با هدف نظم بخشی روابط دریانوردان و مالکان کشتی ها و تضمین ‌حقوق دو طرف دانست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، سامان رضایی با اشاره به برگزاری مراسم رونمایی از نمونه قرارداد کار دریانوردان و پیمان دسته جمعی کار دریایی که صبح امروز با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، نماینده اتحادیه مالکان کشتی، مدیران عامل شرکت ملی نفتکش و کشتیرانی ج. ا.ایران، مدیرکل امور دریانوردان سازمان بنادر و‌ دریانوردی برگزار شد، اظهار داشت: سازمان بنادر و دریانوردی نقش مثبت و بسزایی در تنظیم این دو سند خصوصا نمونه قرارداد کار داشت.

وی ادامه داد: بیش از ۳۵ جلسه کارشناسی برای تهیه نمونه قرارداد برگزار شد واین اتفاق دستاورد و گامی بزرگ در راستای اجرای درست مقاوله نامه کار دریایی با هدف انتظام بخشی روابط دریانوردان و مالکان کشتی ها و تضمین ‌حقوق دو طرف است.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

کسب مقام اول رشته شطرنج مسابقات کارگری استان هرمزگان برای ایزوایکو – ایزوایکو

ش اردیبهشت 10 , 1401
  به گزارش حوزه ارتباطات و امور بین الملل ایزوایکو مهدی ایمانزاده از کارکنان این شرکت در رشته شطرنج بین کارگران پیش کسوت بالای 50 سال موفق به کسب مقام اول این دوره از مسابقات شد.     […]

همچنین بخوانید: