برگزاری رقابت‌های «جام دریا» با میزبانی ایران/ پهلوگیری ۲ ناو کشور قزاقستان در مجتمع بندری انزلیرقابت‌های جام دریا برای نخستین بار به میزبانی ایران و ناوگان شمال نیروی دریایی ارتش و در حوضچه آرامش بندرانزلی برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، ۲ ناو «مانگیستاو» و «ساری آرکا» وارد آب‌های داخلی ایران شده و پس از پهلوگیری در مجتمع بندری انزلی مورد استقبال ناوگان شمال نیروی دریایی قرار گرفته است.

 قرار است ششمین دوره از رقابت‌های جام دریا برای نخستین بار به میزبانی ایران و با حضور ۴۰۰ ورزشکار از کشورهای روسیه، آذربایجان و قزاقستان در بندر انزلی برگزار شود.

شناورهای دیگر کشورهای حاضر در این مسابقه در روزهای آتی وارد بندرانزلی شده و در اسکله های مجتمع بندری انزلی پهلو خواهند گرفت.

گفتنی است بندرانزلی میزبان رقابت های شناوری و بندر چابهار میزبان مسابقات غواصی ششمین دوره از مسابقات جام دریا است که از ۲۸ مرداد ماه به مدت ۲۵ روز انجام می شود.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

برگزاری کنفرانس دریایی انوایروتک در ماه آینده

س مرداد 26 , 1400
کنفرانس بین المللی دریایی انوایروتک برای بررسی موضوعات کلیدی صنعت دریانوردی در روزهای نهم و دهم سپتامبر در روتردام هلند، برگزار خواهد شد.  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی به نقل از مریتایم اگزکتیو، پس از یک وقفه و انتظار طولانی مدت برای کنفرانس […]
برگزاری، کنفرانس دریایی، انوایروتک، ماه آینده

همچنین بخوانید: