مراجعات حضوری و مکاتبات در بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان حذف می شودبا ارائه خدمات دریایی و بندری در بستر الکترونیک، مراجعات حضوری و مکاتبات در بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان حذف می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی،  سیدحسن ابراهیمی؛ معاون دریایی بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان اظهار کرد:کلیه فرآیندهای ورود و خروج شناورها و خدمات وابسته در اداره عملیات دریایی با هدف کاهش ترددهای غیر ضروری افراد و رعایت پروتکل های بهداشتی مقابله با ویروس کرونا، در بستر الکترونیکی پیاده سازی شد.

وی افزود: کلیه فرآیندهای اطلاع رسانی، پاس جابجایی شناورهای سنتی و فرآیند مالی شناورها در بستر سامانه های الکترونیکی اجرایی شده است و بر این اساس نیازی به پیگیری حضوری نمایندگان شناورها جهت انجام فرآیندهای مذکور نخواهد بود.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

اجرای 2 میلیون متر مربع هیدروگرافی در اسکله‌ها و لنگرگاه‌های بندر خرمشهر

د خرداد 31 , 1400
مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر گفت: 2 میلیون متر مربع هیدروگرافی اسکله‌ها و لنگرگاه‌های بندر خرمشهر انجام شده است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، نوراله اسعدی با اشاره به روز جهانی هیدروگرافی، اظهار داشت: صنعت هیدروگرافی علاوه بر بحث ارتقاء ایمنی دریانوردی، در […]
سازمان بنادر و دریانوردی، بندر خرمشهر، هیدروگرافی

همچنین بخوانید: