ارائه خدمات دریایی در بستر الکترونیکی و کاهش تردد‌های غیر ضروری

به گزارش مرین‌پرس، سیدحسن ابراهیمی اظهار کرد: کلیه فرآیندهای ورود و خروج شناورها و خدمات وابسته در اداره عملیات دریایی با هدف کاهش ترددهای غیر ضروری افراد و رعایت پروتکل های بهداشتی مقابله با ویروس کرونا، در بستر الکترونیکی پیاده سازی شده است.
وی افزود: با این اقدام و بر اساس اجرای تحقق شعار سال مبنی بر “تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها”، تمامی درخواست های مربوط به ورود، خروج، جابه‌جایی و خدمات دریایی توسط نماینده شناور به صورت غیر حضوری در سیستم جامع دریایی ثبت و همه مدارک مورد نیاز به صورت الکترونیکی در این سامانه بارگذاری می شود.
معاون دریایی بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: همچنین کلیه فرآیندهای اطلاع رسانی، پاس جابه‌جایی شناورهای سنتی و فرآیند مالی شناورها نیز در بستر سامانه های الکترونیکی اجرایی شده است و بر این اساس نیازی به پیگیری حضوری نمایندگان شناورها جهت انجام فرآیندهای مذکور نخواهد بود.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

بهره‌برداری از ۵۰ پروژه عمرانی در مناطق آزاد

د خرداد 31 , 1400
به گزارش مرین‌پرس، صبح امروز با حضور ویدئو کنفرانسی رئیس‌جمهور ۵۰ پروژه عمرانی به ارزش حدود هشت هزار میلیارد تومان در مناطق آزاد کشور به بهره‌برداری رسید بر این اساس ۱۵ پروژه در منطقه آزاد ارس با اعتبار سرمایه گذاری ۲۶ هزار و ۱۹۰ میلیارد ریال و با اشتغالزایی ۵۷۵ […]

همچنین بخوانید: