تغییرات در علائم کمک ناوبری در کانال دسترسی بندر شهید کلانتری چابهار

به گزارش مرین‌پرس به نقل از روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان، سیدحسن ابراهیمی، درباره جابه‌جایی چهار فروند بویه در کانال دسترسی بندر شهید کلانتری چابهار افزود: با تغییرات ایجاد شده در بستر کانال، لازم بود تغییراتی در علائم کمک ناوبری این محدوده صورت گیرد که به این منظور اداره ایمنی و حفاظت دریایی بندر چابهار نسبت به استقرار دو فروند بویه جدید و جابه‌جایی دو فروند دیگر از بویه های موجود اقدام کرد.
ابراهیمی همچنین از طراحی و برنامه ریزی برای ارتقاء ایمنی دریانوردی در آبراه‌ها و کانال های دسترسی و تردد شناورهای صیادی در سال ۱۴۰۰ با هماهنگی با ارگان های ذی‌ربط و جلسات برگزارشده خبر داد.

 وی گفت: در همین راستا این اداره کل، نسبت به ایجاد کانال دسترسی مناسب و مجهز به علائم کمک ناوبری در بندر صیادی هفت تیر شهرستان چابهار اقدام که روند اجرای عملیات لایروبی این کانال در حال برنامه ریزی است.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

انجام روزانه تست کرونا در بنادر خوزستان

س اردیبهشت 28 , 1400
ولی اله حیاتی اظهار داشت: ستاد مقابله با کرونا تدابیر خاص و ویژه برای ترددهای دریایی اتخاذ کرده است. وی افزود: یکی از مبادی انتقال ویروس کرونا در مسیر دریا و افراد فعال در این بنادر هستند که برای همین در زمینه ترخیص کالا تدابیر شدید کرونایی اتخاذ شده است. رمانده […]

همچنین بخوانید: