افتتاح ۲۰پروژه دریایی و بندری در هرمزگان با حضور وزیر راه/ بهره‌برداری از پایانه لجستیک کالا و کانتینر و مخازن نگهداری فرآورده های نفتیبا حضور محمد اسلامی؛ وزیر راه و شهرسازی عصر امروز (پنج شنبه) ۲۰ پروژه دریایی و بندری به ارزش ۳ هزار و ۳۵۶ میلیارد ریال در هرمزگان به بهره برداری می رسد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، علیرضا محمدی کرجی ران؛ مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان در این باره گفت: بهره‌برداری از پایانه لجستیک کالا و کانتینر و مخازن نگهداری فرآورده های نفتی، تعمیرات اساسی خط ۵ ریلی بندر شهید رجایی، بهره برداری از پروژه دیسپاچینگ برق مجتمع بندری شهید رجایی، پایانه ترانزیتی و صادراتی و پایانه کالای خطرناک از برنامه های افتتاح وزیر راه  است.

وی افزود: مرکز ارائه خدمات اداری و خدماتی، کانال هدایت آبهای سطحی ورودی شرقی و سامانه مانیتورینگ دوربین‌های مدار بسته یگان حفاظت از دیگر طرح هایی است که با حضور وزیر راه و شهرسازی راه اندازی، افتتاح و به بهره برداری می رسد.

محمدی کرجی ران، بهره برداری از چندین فروند اسکله گردشگری در بنادر و جزایر هرمزگان و همچنین بهره برداری از  یک دستگاه ایکس ریزدر جزیره ابوموسی را بخش دیگری از این طرح‌ها عنوان کرد.

مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان با بیان اینکه مجموع ۲۰ پروژه دریایی و بندری اشتغالزایی یکهزار و ۴۳ نفری ایجاد کرده است، اظهارداشت: وزیر راه و شهرسازی از فاز سوم طرح توسعه بندر شهید رجایی و همچنین سه پست اسکله نفتی در حال احداث بندر هرمزگان بازدید خواهد کرد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

خلیج فارس مواج است/ تردد‌های دریایی ممنوع

پ اسفند 14 , 1399
به گزارش مرین‌پرس، بر اساس هشدار سطح نارنجی اداره کل هواشناسی هرمزگان، از عصر فردا تا یکشنبه هفته آینده دریا (خلیج فارس، تنگه هرمز و دریای عمان) با وزش باد‌های شدید غربی مواج و توفانی خواهد بود و سرعت وزش باد به ۵۹ کیلومتر بر ساعت و ارتفاع امواج دریا به ۲۴۰ […]

همچنین بخوانید: