نمایشگاه بین‌المللی حمل‌ونقل روسیه آغاز به کار کرد

نمایشگاه بین‌المللی حمل‌ونقل روسیه آغاز به کار کرد

به گزارش خبرنگار مانا، در این نمایشگاه بالغ بر ۴۰۰ شرکت از کشور‌های روسیه، چین، ایران، بلاروس، قزاقستان، هند و امارات متحده عربی حضور خواهند داشت که یک فرصت بی‌نظیر برای ایران در راستای افزایش تعاملات خود در قالب کریدور شمال- جنوب است.

با توجه به اهمیت این نمایشگاه، جمهوری اسلامی ایران پاویون ویژه‌ای را به خود اختصاص داده است که بر این اساس، گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران به همراه چند شرکت دیگر ایرانی مرتبط با حوزه ترانزیت و لجستیک در پاویون ایرانِ این نمایشگاه حضور فعال دارند.

لازم به ذکر است در این نمایشگاه ۲۲ کشور از جمله چین، فنلاند، هند، هنگ‌کنگ، کره جنوبی، ترکیه، امارات متحده عربی، انگلیس، آمریکا، بلاروس، جمهوری آذربایجان، ازبکستان، صربستان و… در قالب ۴۳۰ شرکت حضور دارند.

گفتنی است بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل و خدمات لجستیکی، تجهیزات و تکنولوژی‌های انبارداری با عنوان «ترانس راشا» از تاریخ بیست و هشتم لغایت سی ام فروردین ماه سال جاری در شهر مسکو پایتخت روسیه برگزار می‌شود.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

ضرورت تقویت تفکر دريايي دولت

د فروردین 28 , 1402
سال ۱۴۰۱ را پشت سرگذاشتیم، سالی که قدری نگاه مسئولان به اقتصاد دریا محور تغییر کرد به طوریکه بعد از ابلاغ سياست‌هاي برنامه هفتم توسعه، بند ۱۰ در آن درخشان بود و همین موضوع نشان دهنده پوست اندازی رويكرد نظام و دولت به سمت درياست. این که بالاخره مقوله دریامحور […]

همچنین بخوانید: