نجات ۴ صیاد بوشهری از خطر غرق در محدوده جزیره فارسی

نجات ۴ صیاد بوشهری از خطر غرق در محدوده جزیره فارسی

به گزارش خبرنگار مانا از بوشهر، حجت خسروی با اشاره به نجات صیادان بوشهری در خلیج فارس اظهار کرد: پیرو اعلام اضطرار قایقی تفریحی مبنی بر واژگونی یک قایق صیادی با چهار سرنشین پس از هماهنگی با نیروی دریایی سپاه شناور‌های نجات به  محدوده جزیره فارسی اعزام شد.

وی بیان کرد: شناور‌های اعزامی پس از رسیدن به موقعیت حادثه، اعلام کردند چهار سرنشین قایق مضطر توسط یک فروند قایق محلی عبوری نجات پیدا کردند.
رئیس اداره  ایمنی و حفاظت دریایی بنادر و دریانوردی استان بوشهر تصریح کرد: در برخی از موارد دریانوردان بدون اطلاع از وضعیت تردد دریایی اقدام به دریاروی می‌کنند که منجر به قرار گرفتن در وضعیت اضطرار و حتی تهدید جان آن‌ها می‌شود.
خسروی افزود: از دریانوردان انتظار داریم علاوه بر رعایت دریانوردی ایمن در صورت اضطرار دریایی در اسرع وقت با سامانه تلفنی ۱۵۵۰ تماس حاصل کنند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

ارائه خدمات گردشگری دریایی به بیش از نیم میلیون مسافر نوروزی در بوشهر

ج فروردین 18 , 1402
به گزارش خبرنگار مانا از بوشهر محمد شکیبی مدت زمان اجرای طرح گردشگری دریایی در این استان را از ۲۵ اسفند تا ۱۵ فروردین دانست و اظهار داشت: در این طرح ۱۸ موتورلنج سنتی، یک شناور فلزی و شمار قابل توجهی قایق خدمات گردشگری دریایی استان بوشهر را به هموطنان […]

همچنین بخوانید: