سازمان بنادر ۱۶۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در بندر بوالخیر سرمایه‌گذاری می‌کند

سازمان بنادر ۱۶۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در بندر بوالخیر سرمایه‌گذاری می‌کند

به گزارش خبرنگار مانا از بوشهر، علی اکبر صفایی در بازدید از بندر بوالخیر شهرستان تنگستان به همراه کرمی نماینده دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: مدت زمان اجرای پروژه تعمیرات اساسی شبکه توزیع و روشنایی بندر بوالخیر شش ماهه است که اکنون بیش از ۲۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به پروژه تعمیرات اساسی شبکه توزیع و روشنایی بندر بوالخیر با اعتبار ۱۶۳.۵ میلیارد ریال هدف از اجرای این پروژه را تامین روشنایی مورد نیاز در بارانداز‌ها برای انجام ایمن عملیات تخلیه و بارگیری، تأمین روشنایی عمومی در محوطه‌ها برای حفاظت و مراقبت از کالا‌ها و لحاظ کردن عوامل اقتصادی و بهداشتی عنوان کرد.

مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، از دیگر اهداف تعمیرات اساسی شبکه توزیع و روشنایی بندر بوالخیر را تأمین روشنایی مورد نیاز دوربین‌های حفاظتی، عدم تداخل طرح روشنایی با علائم وسایل ناوبری هدایت کشتی‌ها، تأمین روشنایی مورد نیاز جاده‌ها و راه‌های ارتباطی بخش‌های عملیاتی، اداری و مسکونی بندر برای تردد ایمن وسایل نقلیه سنگین، سبک و بهینه‌سازی در جهت تسهیل عملیات pm و کاهش هزینه‌ها ذکر کرد.

صفایی عنوان کرد: احداث اسکله ۱۵۰ متری در مدت ۱۸ ماه از دیگر پروژه‌های تعریف شده برای بندر بوالخیر است.

وی افزود: با توجه به رسالت راهبردی سازمان بنادر و دریانوردی برای رونق معیشت و رفاه ساحل نشینان تلاش می‌شود پروژه احداث اسکله با سرعت و شتابی دوچندان اجرا شود.

محمد شکیبی مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر نیز در جریان این بازدید گفت: این اداره کل در راستای نگاه ویژه سازمان به بنادر کوچک جانمایی و نصب بویه‌های جدید و همچنین آسفالت مسیر دسترسی به عنوان مطالبه‌های اصلی بندرنشینان بوالخیر را در دستور کار خود قرار داده است.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

آئین بزرگداشت نماینده فقید ایران در سازمان جهانی دریانوردی در لندن

پ اسفند 11 , 1401
آئین گرامیداشت یاد و نام مرحومه ماندانا منصوریان نماینده جمهوری اسلامی ایران نزد سازمان جهانی دریانوردی وابسته به سازمان ملل متحد، با حضور دبیر کل و نمایندگان بیش از صد کشور نزد این سازمان جهانی، سید مهدی حسینی متین کاردار ایران در انگلستان و خانواده مرحومه منصوریان در […]
آئین بزرگداشت نماینده فقید ایران در سازمان جهانی دریانوردی در لندن

همچنین بخوانید: